(0216) 467 30 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ÇARŞI YAPI MARKET HAKKINDA

Geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürün ve hizmet, güven ve süreklilik ilkeleri ile geçen bu 20 yıl ve muhtelif sektördeki binlerce firmaya ulaşan portföyümüz, Çarşı Yapı Market olarak Türkiye çapında göstermiş olduğumuz başarılı geçmişimizin önemli bir göstergesidir.

Toplam 250 m2 ‘lik satış alanına sahip ÇARŞI YAPI MARKET mağazamızda ev, bahçe, ofis ve tüm yaşam alanları için hırdavattan aydınlatmaya, dekorasyondan boyaya, elektrikli aletlerden temizlik malzemelerine kısaca eldivenden merdivene, zeminden çatıya binlerce ürün satmaktayız.

Çarşı Yapı Market olarak ilk kurulduğumuz günden itibaren nalburiye imajını ve mantığını daha ileri seviyeye götürerek Yapı Market haline getirdik ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürün yelpazemizi her geçen gün genişlettik.

Hizmet kalitesi ve çalışma verimliliğimizi arttırmak amacı ile yaptığımız yeni yatırımlarla mağaza ve depomuzu genişlettik.

Çarşı Yapı Market olarak siz müşterilerimizin memnuniyetini temel alarak, sistem ve teknoloji yatırımlarımızı aynı hızla sürdürerek, sürekli gelişme yönündeki hedef ve arzumuzu korumayı ana  felsefemiz olarak kabul edeceğiz.

× WhatsApp